Szombat, 2024-04-20, 3:30:58
dinasty-clan.hu
Nyitólap | Bann - Din4$tY Fórum | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Din4$tY Fórum » Publik » Din4$tY » Bann
Bann
SuchisLifeDátum: Vasárnap, 2011-02-27, 11:05:47 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, szeretném kérni, h oldjátok föl a bannomat, mert jogtalanul kaptam, 2 hs-t adtam 1 körben 1iket admin kapta aztán bannolva lettem.

Nickem : [*Such is Life*]

 
BtreiDátum: Csütörtök, 2011-04-28, 8:24:56 | Üzenet # 2
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 3
Hírnév: 24
Állapot: Offline
kész kész

------" [ D i n 4 $ t Y ] "------
 
opecaDátum: Hétfő, 2011-06-20, 11:12:51 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok,

Jó lenne ha egy kicsit jobban megválogatnátok az adminokat.
Érthetetlen, hogy steam-el - van már vagy 3 éve - azért mert lövök 4 embert miért is bannolnak ki. Egy vagy két admin is belecsúzott, lehet, egyik tuti kapott akkorát, hogy a köv. 2-3 körbe is ki kéne állnia automatikusan fejlövéssel:)

Jó lenne ha rátermettség alapján is válogatnátok, nem csak pénz alapján.

Nem kérem, hogy oldjátok fel, mert olyan szerverre nem fogok felmenni ahol taknyos low adminokat kell kerülgetnem nehogy belőjjem, úgyhogy jobb is ez így mindenkinek, csak gondoltam, azért szólok, megosztva a tapasztalataimat.

Üdv
 
pf0kDátum: Szombat, 2011-07-23, 12:49:13 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, Elöször is azt szeretnék kérni hogy oldjátok fel a bannom + a destroyom. ID: STEAM_0:1:32049274 + Name: pf0k* :*) ( husee bannolt dél körül de hogy minek? nem értem azért meg nekem volt a legjobb statom ? vagy azért mert elöször odanézek be és lelövöm? meg hogy olyan kedve van hogy csak ugy destroyal kidob utána meg kick and banned ?) Másodszorra pedig azt hogy Btrei válogasd meg ezeket a 10 éves adminjaidat, mert irritálóak..
Köszi. wink
 
HabiDátum: Hétfő, 2011-07-25, 9:05:08 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hali!

Ma kaptam 1 bannt,a d2-ön. Bár nem értem miért. ' új admin volt, nem ismertem. Valaki feloldhatná. De nem értem az miért csalás ha lelősz valakit. Esetleg az is előfordulhat, hogy megy a játék??? Ezen el kellene gondolkodni

Habóka
 
NecrologyDátum: Péntek, 2011-08-05, 11:05:14 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hali!
Szeretném kérni a bánom feloldását. Elméletileg azért kaptam mert whzok de ez nem igaz csak ay egyik embert lelőttem a de_aztecon a kapun keresztül és ő azt mondta hogy whzok és erre bánoltak. sad

Nick: Wh!teSnaKe


Az üzenetet módosította: Necrology - Péntek, 2011-08-05, 11:05:36
 
KardiiiDátum: Vasárnap, 2011-08-07, 2:53:59 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv!
A Mai nap westwoodon saját akaratamon kívül vmiért ez a szar cs össze vissza hirdetett.. minden szar gombra nyomta a sok hülyeséget és ezért kaptam örök bant.. közbe nekem fel se tűnt, hogy végig offolom a chatet minden hülyeséggel..
Légyszi vegyétek le.. már átírtam a cfg-t is csak az volt a baj, hogy nem itthonról nyomtam és ezért el volt buherálva a config..
Előre is köszi!
Üdv Kardiii
 
msdDátum: Kedd, 2011-08-09, 1:13:48 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! megszeretném kérdezni a dinasty-tól hogy nem csatlakozhatnék-e a szerver családba ugyanis adnék két darab szervert amit természetesen én fizetnék.Úgy gondoltam hogy,az 1ik szerver lehetne jailbreak a másikat pedig eldönthetitek még csak 12 slotos de ha jól megy a szerver és sokan lesznek rendelek többet!:) Kérlek titeket küldjetek 1 mailt vagy vegyetek fel msn-re: shate@citromail. smile
 
Din4$tY Fórum » Publik » Din4$tY » Bann
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024