Csütörtök, 2024-03-28, 11:16:53
dinasty-clan.hu
Nyitólap | Bannoltak!!! - Din4$tY Fórum | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Din4$tY Fórum » Publik » Din4$tY » Bannoltak!!!
Bannoltak!!!
MegoltElekDátum: Szerda, 2010-11-03, 3:16:02 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Azért én komolyabb klánnak gondoltam a Dinastyt minthogy bemondásra bannolgassanak!!előtte nézzétek meg az adott játékost!!ez szánalmas sztem...!!!!!
Remélem mihamarabb leveszitek a bannomat!!köszike!!!!
Nickem:Mego:ltElek

Hozzáadva (2010-11-03, 3:16:02)
---------------------------------------------
tényleg teljesen szánalmas mien adminok vannak!!!!!!!!!szánalom klán vtok!!!!!!!

 
GIODátum: Szombat, 2010-11-06, 8:51:47 | Üzenet # 2
Csoport: Vendégek





Éppen játszok és csak egyszer banolnak... Kicsit már kezd elegem lenni a sok faszlow adminból aki csak azért banol mert jobban játszok nála...
180 percre kaptam, csak nem tudom hogy melyik gyökér volt, mert voltak fent páran... Minek olyannak admin jogot adni aki nem tud játszani és mindenkit csalónak tart aki jobb nála?!
Az aki meg már régóta játszik és nem csal, az meg nem kap admin jogot... Kicsit rendezni kéne a dolgokat...

Hozzáadva (2010-11-06, 8:51:47)
---------------------------------------------
Mapváltáskor mentem fel és rögtön kaptam a bant. Elég humoros admin lehetett, mivel 1337 percre banolt. Ha van benne annyi, akkor vállalja már fel hogy miért banolt. Nem kell az adminjoggal visszaélni. Kis szarházi 14 éves , csíra aki ettől érzi magát keménynek?! Fáj hogy jobb vagyok? Sajnálom ez van! Mindig lesznek jobbak és rosszabbak... nőj fel vagy akaszd fel magad ezzel a hozzáálással.

 
janotothDátum: Szombat, 2010-11-20, 4:34:34 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jelentsd másik topicban smile
Ha tényleg oktalan volt akkor attól el is vehetik az admint
 
TaitoDátum: Vasárnap, 2010-11-21, 4:34:35 | Üzenet # 4
Csoport: Vendégek





Sajnos megint banoltak. Teljesen ki vagyok akadva, hogy valakit azért banolnak, mert jól játszik... Milyen hozzáállás ez?
Kérném a ban levételét.
Taito néven voltam fent.
Előre is köszönöm.

Üdv

 
BtreiDátum: Hétfő, 2010-11-22, 0:07:25 | Üzenet # 5
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 3
Hírnév: 24
Állapot: Offline
Levéve

------" [ D i n 4 $ t Y ] "------
 
killerkhDátum: Szerda, 2011-01-26, 12:08:41 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
jó reggelt!

bannoltak 1 kis hülye gyerek miatt mert 3 másodpercenként beírta hogy csalok ezzért kaptam 1 örök bannt az admin meg se nézet és egyből örök bant kaptam ez azért szép teljesítmény mondhatom csak gratulálni tudok....
ne az legyen a cél minél több admin legyen inkább minél kulturáltabb és megértő meg azért ne a 13-14 évesekre hallgason inkább járjon utána hogy csal-e a személy akiröl szó van nem 1böl bann

kösz előre is további jó gamet
nick:FragHunter

"""Ha a helyzet úgy kívánja kiáll specbe figyelni, és türelmesen dönt.."""""

Kösz már levették

Az üzenetet módosította: killerkh - Csütörtök, 2011-01-27, 8:58:22
 
ArmStrongDátum: Szerda, 2011-02-02, 4:16:05 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Már fel tok menni, de még mindig nem értem mért bannolt Atesz???

üdv Bandiii

Az üzenetet módosította: ArmStrong - Csütörtök, 2011-02-03, 0:56:13
 
VÉRnzúLLDátum: Kedd, 2011-05-10, 2:50:28 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
van hogy megesik , hogy tévedésből bannolunk:) gondolj bele a helyzetünkbe:) napi 1000 ember megfordul a szerveren 5 percenként jön egy csaló:) játékosok 50%a csal:) akkor miről beszéltek?:) akik ide írtak nektek is a fele csal:) és feleslegesen jártatod a szádat feleslegesen írkálsz ide hogy szánlom klán:) mert csalsz:) tudod te is:) de jobb rá fogni a "köcsög geci adminra " igaz? szerintem ti vagytok a szánalmasak:)
 
sdDátum: Szombat, 2011-06-18, 7:37:18 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Tegnap előtt én is megkaptam valamelyik admintól a banocskát :)))
Érdeklődnék miért is kaptam? Mert westwoodon 13:1 es statom volt?? Az baj?? Nem lehet?? Vagy miért is? Netalán csaltam??? Mert ha igen szóljatok, eddig nem tudtam róla hogy csalok.....Igazán elgondolkodhatna pár admin (tisztelet a kivételnek), hogy kit miért banol! Vagy ha bemondásra teszi akkor arra nem is tudok mit mondani...

sd - Az Atya voltam smile

ui.: Lassan 1,5 éve járok rendszeresen a servereitekre, eddig nem volt gondom... de ezentul félek majd embert ölni :DDD

Valami értelmiségi admin pedig levehetné a bant... estére felnéznék játszani biggrin

Hozzáadva (2011-06-18, 7:33:23)
---------------------------------------------
Sziasztok smile

Örülök hogy újra írhatok Nektek smile

Ma valamelyik kedves igen nagytudású ismét banolt:) Már kezd rutinná válni?? Miért nem válogatjátok meg hogy ki legyen admin és ki nem??
Egyáltalán azok az adminok akik banolgatnak feljárnak ide?? Mert megkérdezném tőle miért tette? Mert valakit belövök falon keresztül deserttel? Még én is makkolhatok néha smile 100ból1 smile

vegye le valaki ha kérhetem... jó a server nincs vele bajom, de béhányx admin szánalmas smile

SD voltam smile

Hozzáadva (2011-06-18, 7:37:18)
---------------------------------------------
MOst találtam :))

" Ha a helyzet úgy kívánja kiáll specbe figyelni, és türelmesen dönt.." Ilyet még nem tapasztaltam a serveren! Csak a bemondásra banolást smile

 
SZASZDátum: Hétfő, 2011-06-20, 7:54:02 | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Velem az a helyzet h csak ugy bannoltak... foggalmam nincs miert, en reklamozasra gondoltam, mert jartam mas szervereken is lehet vmit osszeszedtem, de nem akaratbol reklamoztam, sott felsem tunt nekem h reklamozom, szoval nemtudom mivolt.
Kerem az Unbannolast, mert mar reg h itt jatszom es szeretnem folytatni.
Nevem SZASZ.
Kosz elore is.
 
MaGnUmDátum: Kedd, 2011-08-09, 11:50:54 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hy
2 éve jaccok a D i n 4 $ t Y -n ,erre ez a nattery mindig bannol ha lelovom,ns vagyok és.nattery ha eltudod olvasni ezt valaszolj mert bannols?soha nem szedtem le meg a csitet sem.
 
KardiiiDátum: Vasárnap, 2011-08-14, 11:55:36 | Üzenet # 12
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem tudom melyik ilyen agyoniskolázott.. de ez az 1500Ftos admin cucc elég szánalmas.. minden kis gyökér kap admin jogot 1500ért és kedvére random bannolgat.. az a baj, hogy a console nem írja, csak azt, hogy server ops.. Ma 11:45 Dina 2 aztec 1-0-s stat.. állok hidnál és nézek 1x csak kicked banned perma.. Nem hirdettem, nem lőttem sokat, nem whztam, fragem is alig volt akkor léptem be.. morphon is ott volt track meg pafo.. morfi is csak nézett hogy miez.. na mind1 leszarom.. legyen vele boldog nemtom melyik gyík volt.. csak gondoltam megválogathatnátok az adminokat.. és betarthatnátok a szabályokat.. örök bant meg ne tudjon már minden csicska adni.. mert visszavenni a bant meg nem mindenkinek van joga..

Köszicsá Kardiii voltam.
 
knsDátum: Szerda, 2011-08-17, 10:39:23 | Üzenet # 13
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
helló. bannoltak dinasty fun - ról. okát nem mondták miért kaptam a bannt és azt sem tudom mit csináltam hisz 12-6 os stattal biztos csaltam... natter feljött elköszönt és adott is egy bannt. léccives oldjátok fel!!!! ip: 78.92.128.61[color=green] nickem: ~ [ kns` ] ~
kössz előre is!
 
GhostDátum: Péntek, 2011-08-19, 10:12:24 | Üzenet # 14
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló. Ma reggel 9:50kor bannoltak a Fun-ról. Okát nem tudom.. játszani nem tudok nemhogy csalni. Továbbá jelezném azt is, hogy pafo admin tevékenysége már-már botrányosnak sem nevezhető. Bemondásra bannolnak az adminok bárkit.. vagy csak simán ha nem tetszik valami. Gyorsan rendet kellene tenni mert ennek így nem lesz jó vége.

Ghost busters
 
BtreiDátum: Szerda, 2011-08-24, 6:50:43 | Üzenet # 15
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 3
Hírnév: 24
Állapot: Offline
Feloldva mindenki

------" [ D i n 4 $ t Y ] "------
 
GhostDátum: Csütörtök, 2011-08-25, 2:01:42 | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sajnos minden hétre jut egy. Az előbb bannoltak. okát nem látom mert 2:3as stattal épp kilőttek amikor kiraktak. Na mindegy... nézek másik szervert...
 
KardiiiDátum: Vasárnap, 2011-08-28, 7:29:37 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szánalmas ami itt megy komolyan.. Morphon is lebannol, mert 2x megöltem meg lelőttem egy embert úgy hogy előtte nem is láttam hol van csak sejtettem.. előtte onnan lőtte le a társam.. ez a csicska low meg örökre bannol.. szánalmas komolyan.. Ráadásul steames vagyok, és whval gyanusít.. :D:D Csak nevetni tudok a szánalmas szar adminokon.. GG
 
BtreiDátum: Csütörtök, 2011-09-01, 10:44:33 | Üzenet # 18
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 3
Hírnév: 24
Állapot: Offline
új weboldalunkra írjatok ezentúl ilyen témában IS

------" [ D i n 4 $ t Y ] "------
 
sealteamXIIIDátum: Péntek, 2011-09-02, 1:41:24 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello, ma 13-20 kor bannoltak fun szerevrről, okát nm tudom, 6-3-as statom volt, lelottek, 10 masodpercre rá már bannoltak is. ????????????
 
HabiDátum: Vasárnap, 2011-09-04, 6:28:35 | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sajnos megint kaptam 1 bannt, bár fogalmam sincs miért. Legalább nézne meg, vagy nnézné meg a steamem. Nem mai, lehet hogy 1 kicsit játszani is tudok. elég régóta játszok.de azért mert elmakkolsz 1 admint nem kell rögtön bannolni.

Haboka
 
Din4$tY Fórum » Publik » Din4$tY » Bannoltak!!!
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024